Kas tie populiarieji POP IT žaislai?

Kas tie populiarieji POP IT žaislai?

Kas yra POP IT žaislai?

Turbūt visi prisimenate prieš pora metų vaikų širdis ir visą pasaulį užvaldžiusius spinner žaislus? Dabar pasaulis vėl šėlsta ir kyla nauja populiarumo banga su nuostabiais ryškiaspalviais POP IT žaislais kurie dar kitaip vadinami „Push POP fidget“. Žaislas sukurtas streso mažinimui.

Antistresinis POP IT žaislas yra pagaminstas iš silikoninės medžiagos, jie būna įvairių ryškių spalvų ir formų: kiškiai, sraigės, drugeliai, širdelės ar kokios geometrinės figūros... Kiekvieno žaislo pagrindinis akcentas - iškilę burbuliukai, kuriuos reikia spaudinėti. Tai ne tik žaislas, bet ir priemonė padedanti sumažinti stresą, nerimą ir gerinantis smulkiųjų motorinių judesių judėjimą. Taip pat labai gerai padeda vaikams susigrąžinti dėmesį ir susikaupimą namuose ir mokyklose.

Kiekvienas iš vaikystės prisimena tą jausmą kai rasdavo pakavimo medžiagose burbulinės plėvelės ir imdavo sprogdinti oro burbuliukus. Smagiausia būdavo pasidėti didesni burbulinės medžiagos gabalą ant žemės ir pradėti ant jo šokinėti. Todėl šis POP IT žaisliukas yra labai panašus dėl savo funkcionalumo, jūs tiesiog galite spaudžioti burbuliukus, o apvertus žaislą kita puse vėl daryti tą pati ir šis procesas niekada nesibaigs.

Turint vieną ar daugiau pop-it burbuliukų galima susigalvoti įvairiausių žaidimų ar užduotėlių kurios dar labiau praplės panaudojimo galimybes. Vienas populiariausių žaidimų su juo yra kai žaidžia 2 žaidėjai, pirmasis žaidėjas išsirenką eilę ir įspaudžia  tiek burbuliukų kiek nori, antrasis žaidėjas padaro tą pąti. Kiekvieną kartą keičiasi eilėmis kol vienam iš jų lieka paskutinis neįspaustas burbuliukas.

Universlaumas yra dėl to, kad šie žaislai yra atsparūs vandeniui (galima plauti po vandens srove). Galima naudoti nuo 3 metų iki 129 metų amžiaus žmonėms todėl tikrai patiks kiekvienam.

Pasaulyje stipriai populiarėjantis žaislas pop-it Kinders.lt žaislų parduotuvėje kainuoja iki 5 Eur yra platus asortimentas ir ryškios spalvos, bei formos. Populiarumas didėja nuo daugybės kuriamų trumpu filmukų „Tik Tok“ ir „YouTube“ platformose. Spalvotieji burbuliukai gali būti naudojami tokiose vietose kaip šeimos restoranuose, darželiuose, mokyklose, prekybos centruose ir daugybė kitų vietų.

Dabartinė kiekvieno vaiko svajonė yra turėti naujos kartos „Fidget Toy“ silikonini žaislą POP IT, kurį galės pasiimti, bet kur į kelionę ar eiti pas draugus, o galbūt ir į mokyklą. Surinkite kuo platesne kolekciją ir būkite POPuliarumo viršūnėje.

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink