Naujienos ir patarimai

Kodėl verta rinktis BRUDER žaislus? 0
Kiekvienam tėvui norisi, suteikti savo vaikui pačias geriausias sąlygas, kad jis augtų sveikas ir laimingas. Tam įtakos turi labai daug veiksnių, ne tik vaiką supanti aplinka, tarpusavio bendravimas, ..
Žaislai darželiams ir švietimo įstaigoms 0
Skirtingais amžiaus tarpsniais vaikai domisi supančia aplinka ir juos supančiais daiktais bei žaislais, mokydamiesi pačių įvairiausių dalykų. Pradedant nuo kognityvinių gebėjimų – pažinti geriau..
MONTESSORI stiliaus žaislai, kas tai? 0
MONTESSORI stiliaus žaislai Ankstyvasis vaikų ugdymas visais laikais buvo ir yra aktualus. Dėl to, įvairūs moksliniai tyrimai teigia, kad tinkamai ir tikslingai parinkti žaislai ir žaidimai jau nu..
Patarimai renkantis žaislą 0
Kaip išsirinkti žaislą? Kuomet žvalgomės į žaislų parduotuvės vitrinas ar naršome internetinės parduotuvės asortimente, iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad išrinkti savo vaik..
Ką vadiname žaislais? 0
Žaislai – labai svarbi edukacinė priemonė, padedanti vaikams ne tik suvokti mus supantį pasaulį, bet ir tapti jo pilnaverčiu dalyviu. Nuo pat gimimo, mes nemažą savo gyvenimo dalį praleidžiame ž..
Kokį žaislą dovanoti vaikui kalėdoms? 0
Kokį žaislą geriausia rinktis vaikui Kalėdoms?   Artėjant gražiausioms žiemos šventėms Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams, dauguma iš mūsų skuba iš anksto pasirū..
Kas tie populiarieji POP IT žaislai? 0
Kas yra POP IT žaislai? Turbūt visi prisimenate prieš pora metų vaikų širdis ir visą pasaulį užvaldžiusius spinner žaislus? Dabar pasaulis vėl šėlsta ir kyla nauja populiarumo ..
Rašyk
Skambink